• Obecnie brak na stanie
Nawóz płynny żel do storczyków orchidei 250ml - AGRECOL
search
  • Nawóz płynny żel do storczyków orchidei 250ml - AGRECOL

Nawóz płynny żel do storczyków orchidei 250ml - AGRECOL

8,10 zł
Brutto

Nawóz płynny w formie żelu do storczyków, orchidei. Objętość opakowania 250ml netto. N:P:K - 6:6:6 + mikroelementy. Produkt polskiej firmy AGRECOL Sp. z o.o.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Podstawowe parametry oferowanego przedmiotu:

- Skład chemiczny: azot całkowity (N) 6.00%, w tym azot azotanowy 2.50%, azot amonowy 1.90% i azot amidowy 1.60%, pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w wodzie 6.00%, tlenek potasu (K2O) rozpuszczalny w wodzie 6.00%, bor rozpuszczalny w wodzie (B) 0.02%, miedź (Cu) schelatowana przez EDTA 0.002%, żelazo (Fe) rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez EDTA 0.02%, mangan (Mn) rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA 0.015%, molibden (Mo) rozpuszczalny w wodzie 0.002%, cynk (Zn) rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA 0.015%;
- N : P : K - 6 + 6 + 6 + mikroelementy;
- objętość netto: 250ml;
- wydajność: ~100litrów;
- praktyczny dozownik do sporządzenia roztworu umieszczony w nakrętce;
- przeznaczenie: wszelkie gatunki storczyków;
- producent: AGRECOL Sp. z o.o.;
- kraj pochodzenia: POLSKA; 
- stan produktu: NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY.


Opis oferowanego przedmiotu:

Oferowanym przedmiotem jest AGRECOL - nawóz mineral żel do wszystkich gatunków storczyków. Objętość opakowania 250ml wystarczy na sporządzenie ~100 litrów roztworu. Szybko i długo działający nawóz płynny w postaci łatwo rozpuszczalnego w wodzie żelu. Przeznaczony do nawożenia wszelkich odmian storczyków (orchidei). "Agrecol - mineral żel" - to specjalnie dobrana kombinacja składników pokarmowych w postaci makro- i mikroskładników w formie łatwo przyswajalnej przez rośliny.
Termin stosowania: W okresie intensywnego wzrostu oraz kwitnienia, a także w okresie poprzedzającym kwitnienie rośliny nawozić 1 raz w tygodniu. W pozostałym okresie wegetacji rośliny nawozić 1 raz w miesiącu.


Elementy będące przedmiotem oferty:

- AGRECOL - nawóz mineral żel do storczyków - 1 butelka = 250ml.

Zobacz także