• Obecnie brak na stanie
Nawóz płynny do storczyków orchidei 250ml - FLOROVIT
search
  • Nawóz płynny do storczyków orchidei 250ml - FLOROVIT

Nawóz płynny do storczyków orchidei 250ml - FLOROVIT

7,79 zł
Brutto

Nawóz płynny do storczyków, orchidei. Objętość opakowania 250ml netto. N:P:K - 3:5:7 + mikroelementy. Produkt polskiej firmy Grupa INCO S.A.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Podstawowe parametry oferowanego przedmiotu:

- Skład chemiczny: azot całkowity (N) 3.00%, w tym azot azotanowy 1.00% i azot amidowy 2.00%, pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w wodzie 5.00%, tlenek potasu (K2O) rozpuszczalny w wodzie 7.00%, bor rozpuszczalny w wodzie (B) 0.02%, miedź (Cu) schelatowana przez EDTA 0.008%, żelazo (Fe) rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez EDTA 0.03%, mangan (Mn) rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA 0.015%, molibden (Mo) rozpuszczalny w wodzie 0.002%, cynk (Zn) rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA 0.015%;
- N : P : K - 3 + 5 + 7 + mikroelementy;
- objętość netto: 250ml;
- wydajność: ~45litrów;
- praktyczny dozownik do sporządzenia roztworu umieszczony w nakrętce;
- przeznaczenie: wszystkie gatunki i odmiany storczyków;
- producent: GRUPA INCO S.A.;
- kraj pochodzenia: POLSKA;
- stan produktu: NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY.


Opis oferowanego przedmiotu:

Oferowanym przedmiotem jest FLOROVIT - nawóz płynny do wszystkich gatunków i odmian storczyków. Objętość opakowania 250ml wystarczy na sporządzenie ~45 litrów roztworu. Nawóz przeznaczony jest do doglebowego dokarmiania wszystkich gatunków i odmian storczyków. Regularne stosowanie nawozu przyśpiesza rozwój liści i pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia, zapewnia długie i obfite kwitnienie oraz stymuluje ponowne zakwitanie.
Rośliny należy nawozić 0,6% roztworem nawozu - 6 ml nawozu należy rozcieńczyć w 1 litrze wody. Otrzymanym roztworem podlewać rośliny 1 raz w tygodniu od kwietnia do października. W okresie zimowym 1 raz w miesiącu. Nie należy przelewać roślin.


Elementy będące przedmiotem oferty:

- FLOROVIT - nawóz płynny do storczyków - 1 butelka = 250ml.

Zobacz także