Odżywka do storczyków orchidei ORCHID START 2w1 - 30ml - COMPO
search
  • Odżywka do storczyków orchidei ORCHID START 2w1 - 30ml - COMPO

Odżywka do storczyków orchidei ORCHID START 2w1 - 30ml - COMPO

3,85 zł
Brutto

Odżywka do storczyków, orchidei - ORCHID START 2w1. Objętość opakowania 30ml netto. Roztwór NPK. Produkt niemieckiej firmy COMPO GmbH & Co.KG.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Podstawowe parametry oferowanego przedmiotu:

- preparat w postaci gotowych do użycia praktycznych aplikatorów, bez konieczności dawkowania. Łagodny w działaniu, wspomaga uprawę roślin oraz zapewnia obfite kwitnienie i silne, zdrowe liście. Jest to gotowy do użycia środek do regeneracji orchidei;
- skład: wodny roztwór NPK, mikroskładniki (mikroelementy), barwniki (podane za producentem);
- objętość netto: 30ml - 1 aplikator;
- stosowanie: co 1 miesiąc jeden aplikator na każdą roślinę;
- przechowywanie: temp. od + 6oC do + 35oC w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt, chronić przed słońcem;
- okres przydatności: 5 lat od daty produkcji;
- przeznaczenie: wszystkie gatunki storczyków;
- producent: COMPO GmbH & Co.KG;
- kraj pochodzenia: NIEMCY;
- stan produktu: NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY.


Opis oferowanego przedmiotu:

Oferowanym produktem jest ODŻYWKA DO STORCZYKÓW po przekwitnięciu ORCHID START 2w1. Ten innowacyjny preparat jest przeznaczony do regeneracji wszystkich gatunków i odmian storczyków (orchidei) po kwitnieniu, zapewnia on odpowiednią kondycję tych roślin w fazie spoczynku. Podwójny aplikator zawiera odżywkę, która wzmacnia storczyki po intensywnym kwitnieniu oraz kondycjoner, który przygotowuje orchidee do ponownego tworzenia pąków kwiatowych. Synergiczne działanie odżywki i kondycjonera wzmaga stabilny wzrost storczyków oraz przyspiesza ich regenerację w celu ponownego kwitnienia. Gotowy do użycia podwójny aplikator zapewnia łatwość zastosowania. Dzięki specjalnej formule preparat znacząco poprawia kondycję roślin, wzmacnia system korzeniowy i pobudza storczyki do kwitnienia. COMPO ODŻYWKA DO STORCZYKÓW po przekwitnięciu ORCHID START 2w1 regeneruje osłabione rośliny, zwłaszcza wcześniej słabo kwitnące i o obwisłych liściach. Regularne stosowanie ODŻYWKI DO STORCZYKÓW po przekwitnięciu COMPO ORCHID START 2w1 zapewnia sprężyste i soczyście zielone liście oraz długotrwałe kwitnienie storczyków.

COMPO ORCHID START 2w1 odżywka do storczyków po przekwitnięciu:
- to pierwszy w Polsce podwójny aplikator,
- wzmacnia storczyki po intensywnym kwitnieniu,
- przygotowuje storczyki do ponownego tworzenia pąków,
- odżywia storczyki przez 4 tygodnie,
- bez konieczności dawkowania.

Sposób użycia:
ODŻYWKĘ DO STORCZYKÓW po przekwitnięciu COMPO ORCHID START 2w1 producent zaleca stosować przez cały sezon, co 1 miesiąc, po przekwitnieniu orchidei. Preparat jest odpowiedni dla wszystkich gatunków i odmian uprawnych storczyków. Na każdą roślinę należy stosować jeden aplikator.
1. Odetnij zawleczkę aplikatora.
2. Włóż końcówkę aplikatora w podłoże, tak aby roztwór swobodnie wypływał. Roztwór wypływa z aplikatora przez ok.48h. Po opróżnieniu, aplikator należy usunąć z podłoża. Roztwór, który przedostał się do podłoża, przy odpowiednim podlewaniu działa do 4 tygodni. W tym czasie nie należy stosować dodatkowych odżywek i nawozów (, gdyż może dojść do sytuacji przenawożenia roślin lub poparzenia korzeni zbyt wysoką dawką nawozu).


Elementy będące przedmiotem oferty:

- COMPO - ODŻYWKA DO STORCZYKÓW po przekwitnięciu ORCHID START 2w1 - aplikator o objętości 30ml - 1szt.

Zobacz także