• Obecnie brak na stanie
Nawóz dla Moich roślin domowych 250ml - AGRECOL
search
 • Nawóz dla Moich roślin domowych 250ml - AGRECOL

Nawóz dla Moich roślin domowych 250ml - AGRECOL

5,85 zł
Brutto

Nawóz płynny mineralny do roślin domowych. Seria nawozów - DLA MOICH ROŚLIN. N-P-K - 6-4-5 + mikroelementy. Objętość opakowania 250ml netto. Wydajność ~40litrów. Produkt polskiej firmy AGRECOL Sp. z o.o.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Podstawowe parametry oferowanego przedmiotu:

 • - skład chemiczny: azot całkowity (N) 6%, w tym azot azotanowy 2.4%, azot amonowy 1.7% i azot amidowy 1.90%, pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w wodzie 4%, tlenek potasu (K2O) rozpuszczalny w wodzie 5%, bor rozpuszczalny w wodzie (B) 0.02%, miedź (Cu) schelatowana przez EDTA 0.002%, żelazo (Fe) rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez EDTA 0.02%, mangan (Mn) rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA 0.015%, molibden (Mo) rozpuszczalny w wodzie 0.002%, cynk (Zn) rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA 0.015%;
 • - N : P : K - 6 : 4 : 5 + mikroelementy;
 • - objętość netto: 250ml;
 • - wydajność: ~40litrów;
 • - praktyczny dozownik do sporządzenia roztworu umieszczony w nakrętce;
 • - przeznaczenie: do nawożenia wszelkich gatunków i odmian roślin domowych uprawianych w pojemnikach oraz donicach;
 • - producent: AGRECOL Sp. z o.o.;
 • - kraj pochodzenia: POLSKA;
 • - stan produktu: NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY.

Opis oferowanego przedmiotu:

Oferowanym przedmiotem jest AGRECOL - nawóz Dla Moich roślin domowych. Jest to wieloskładnikowy płynny nawóz mineralny. Objętość opakowania 250ml wystarczy na sporządzenie ~40 litrów roztworu.

Nawóz Dla Moich roślin domowych jest przeznaczony do nawożenia wszelkich gatunków i odmian roślin domowych uprawianych w pojemnikach oraz donicach. Polecany do m.in.: zamiokulkasów, difenbachii, bluszczy, palm, fikusów, skrzydłokwiatów, paproci, begonii, kalanchoe, fiołków afrykańskich, amarylisów, anturium, cyklamenów perskich i wielu innych roślin. Zalecany również w uprawach roślin kolekcjonerskich uprawianych w domach i ogrodach zimowych i oranżeriach, np. cytrusów, bieluni, kaktusów, kawowców, figowców. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia efektowne wybarwienie liści i kwiatów oraz gwarantuje wysoką zdrowotność roślin. Łatwo rozpuszczalna forma nawozu sprawia, że nawóz może być z powodzeniem stosowany także w uprawach hydroponicznych.

Zbilansowane dawki składników pokarmowych zapewniają roślinom domowym pełne kompleksowe odżywienie. Nawóz Dla Moich roślin domowych zawiera makroskładniki, tj. azot fosfor i potas potrzebne roślinom w dużych ilościach. Zawiera także mikroskładniki, tj: bor, miedź, żelazo, mangan, molibden i cynk potrzebne roślinom do przebiegu wielu procesów fizjologicznych. Rośliny domowe ze względu na sposób uprawy w donicach i pojemnikach są skazane na ograniczony dostęp do podłoża, a co za tym idzie także wody i składników pokarmowych. Dlatego tak ważne jest, aby dostarczyć im wymaganą porcję składników odżywczych, których same nie są w stanie pozyskać. Ponieważ, każda roślina uprawiana w domu może różnić się nieco wymaganiami pokarmowymi często trudno jest wybrać odpowiedni nawóz. Nawóz Dla Moich roślin domowych ma uniwersalne zastosowanie. Składniki nawozu posiadają mineralną formę łatwo dostępnych składników odżywczych, które roślina pobiera w ilościach zależnych od swoich potrzeb.

Cechy produktu:

 • - do nawożenia roślin, uprawianych w pomieszczeniach,
 • - odpowiednie proporcje składników gwarantują zielone wybarwienie liści i bujne kwitnienie,
 • - odpowiedni do roślin o ozdobnych liściach, ale także roślin kwitnących,
 • - także do upraw hydroponicznych.

Sposób stosowania:

Nakrętka służy za dozownik do odmierzania dawki nawozu. Nawóz należy rozcieńczyć w wodzie, w proporcji: 15 ml (pół nakrętki) nawozu w 2-3 l wody. Uzyskanym roztworem podlewać rośliny. W okresie intensywnego wzrostu i kwitnienia rośliny należy nawozić 1 raz w tygodniu. W okresie intensywnego wzrostu, rośliny należy nawozić 1 raz w tygodniu. W pozostałym okresie wegetacyjnym rośliny nawozić 1 raz na 2 tygodnie.

Elementy będące przedmiotem oferty:

 • AGRECOL - płynny nawóz mineralny DO ROŚLIN DOMOWYCH - seria "dla Moich Roślin" - 1opk. = 250ml
386
Nowy