Nawóz dla Moich palm juk dracen 250ml - AGRECOL
search
 • Nawóz dla Moich palm juk dracen 250ml - AGRECOL

Nawóz dla Moich palm juk dracen 250ml - AGRECOL

5,85 zł
Brutto

Nawóz płynny mineralny do palm, juk, dracen. Seria nawozów - DLA MOICH ROŚLIN. N-P-K - 8-4-5 + mikroelementy. Objętość opakowania 250ml netto. Wydajność ~40litrów. Produkt polskiej firmy AGRECOL Sp. z o.o.

Ilość
Na magazynie

Podstawowe parametry oferowanego przedmiotu:

 • - skład chemiczny: azot całkowity (N) 8%, w tym azot azotanowy 2.9%, azot amonowy 2.2% i azot amidowy 2.9%, pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w wodzie 4%, tlenek potasu (K2O) rozpuszczalny w wodzie 5%, bor rozpuszczalny w wodzie (B) 0.02%, miedź (Cu) schelatowana przez EDTA 0.002%, żelazo (Fe) rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez EDTA 0.02%, mangan (Mn) rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA 0.015%, molibden (Mo) rozpuszczalny w wodzie 0.002%, cynk (Zn) rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA 0.015%;
 • - N : P : K - 8 : 4 : 5 + mikroelementy;
 • - objętość netto: 250ml;
 • - wydajność: ~40litrów;
 • - praktyczny dozownik do sporządzenia roztworu umieszczony w nakrętce;
 • - przeznaczenie: do nawożenia palm, juk i dracen oraz wszelkich odmian roślin ozdobnych z liści;
 • - producent: AGRECOL Sp. z o.o.;
 • - kraj pochodzenia: POLSKA;
 • - stan produktu: NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY.

Opis oferowanego przedmiotu:

Oferowanym przedmiotem jest AGRECOL - nawóz Dla Moich palm, juk i dracen. Jest to wieloskładnikowy płynny nawóz mineralny. Objętość opakowania 250ml wystarczy na sporządzenie ~40 litrów roztworu.

Nawóz Dla Moich palm, juk i dracen jest przeznaczony do nawożenia palm, juk i dracen oraz wszelkich odmian roślin ozdobnych z liści. Regularnie stosowany zapewnia bujny wzrost oraz wysoką odporność na choroby i szkodniki roślin.

Palmy, juki i draceny to rośliny uprawiane w domach, głównie ze względu na swoje ozdobne liście. Czasami na liściach zauważamy niepokojące objawy takie jak żółknięcia, przebarwienia, zasychanie brzegów czy końcówek liści. Tego typu objawy są skutkiem niedoborów pewnych składników pokarmowych, ale nie są powodem do obaw. Przy zastosowaniu odpowiedniego nawożenia dostosowanego do potrzeb roślin zielonych możemy przywrócić kondycję i prawidłowy wygląd roślin. Zasychające końcówki liści świadczą o niedoborze wilgoci w podłożu czy też powietrzu. W tym przypadku nie wystarczy tylko podlewać i zraszać rośliny, należy również zasilić roślinę nawozem Dla Moich palm, juk i dracen zawierającym w składzie potas, który spowoduje że roślina zniesie lepiej przyszłe dłuższe niedobory wody i nie zareaguje w podobny sposób. Przebarwiające się liście mogą być oznaką niedoboru azotu, ale także mikroskładników, np. manganu, żelaza, molibdenu. Pomocnym przy tego typu problemach będzie nawóz Dla Moich palm, juk i dracen, który uzupełni niedostatek składników odżywczych w podłożu. Szczególnie wysoka dawka azotu zapewni roślinom piękną intensywnie zieloną barwę liści i bujny wzrost. Nawozy w mineralne mają formę od razu dostępną i łatwo przyswajalną dla roślin.

Cechy produktu:

 • - nawóz zapewnia kompleksowe odżywienie palm, juk i dracen,
 • - zalecany również do innych roślin o ozdobnych liściach,
 • - poprawia wygląd roślin.

Sposób stosowania:

Nakrętka służy za dozownik do odmierzania dawki nawozu. Nawóz należy rozcieńczyć w wodzie, w proporcji: 15 ml (pół nakrętki) nawozu w 2-3 l wody. Uzyskanym roztworem podlewać rośliny. W okresie intensywnego wzrostu i kwitnienia rośliny należy nawozić 1 raz w tygodniu. W okresie intensywnego wzrostu, rośliny należy nawozić 1 raz w tygodniu. W pozostałym okresie wegetacyjnym rośliny nawozić 1 raz na 2 tygodnie.

Elementy będące przedmiotem oferty:

 • AGRECOL - płynny nawóz mineralny DO PALM, JUK i DRACEN - seria "dla Moich Roślin" - 1opk. = 250ml
387
1 Przedmiot
Nowy