Marki

 • 100Plamek

  100Plamek

  Pod nazwą 100Plamek umieściliśmy produkty różnych producentów. Są to produkty, które konfekcjonujemy lub importujemy bezpośrednio od producentów.

 • Agrecol Sp. z o.o.

  Agrecol Sp. z o.o.

  Agrecol Sp. z o.o. to krajowy producent nawozów, środków do pielęgnacji roślin oraz konfekcjoner środków ochrony roślin. Firma rozpoczęła działalność w 1988 roku, wprowadzając na polski rynek nawóz Biohumus. Obecnie w ofercie Agrecolu znajduje się ponad 900 pozycji asortymentowych obejmujących nawozy przeznaczone do poszczególnych gatunków roślin, zaawansowane preparaty pielęgnacyjne, środki ochrony roślin.

 • APTUS

  APTUS

  Marka APTUS należy do firmy IB.ECO BV, która została założona w 2005 roku w Holandii. Firma zajmuje się produkcją preparatów do odżywiania roślin zarówno dla hobbystów jak i profesjonalnych rolników. IB.ECO jest liderem trendu w rolnictwie miejskim. Opracowuje i dostarcza zrównoważone produkty spożywcze dla roślin, które pozwalają na uprawę własnej żywności zgodnie z zamierzeniami natury. Główne hasła, którymi kieruje się rolnictwo miejskie:

  • Uprawiaj własne witaminy i minerały.

  • Wyższa wartość odżywcza plonu.

  • Uprawiaj własne jedzenie, tak jak robi to natura.

  • Zdrowsze rośliny, zdrowsi ludzie.

  • Dłuższy okres trwałości, mniej odpadów.

  • Wiesz dokładnie, co jest w jedzeniu, które spożywasz.

 • Browin Sp. z o.o. Sp. K.

  Browin Sp. z o.o. Sp. K.

  BROWIN zapewne nie trzeba przedstawiać nikomu, kto pasjonuje się domowym przetwórstwem, przygotowywaniem własnych win, wędlin, serów czy innych smakowitości, kto zajmuje się ogrodem, korzysta z termometrów lub stacji pogody. Od 1979 roku produkty BROWIN służą przede wszystkim miłośnikom pyszności z domowej kuchni, działkowcom i ogrodnikom.

 • COMPO GmbH & Co.KG

  COMPO GmbH & Co.KG

  COMPO GmbH & Co.KG niemiecka firma, obecna na rynkach europejskich od 50 lat, która stara się łączyć wieloletnie tradycje z nowoczesnością. COMPO co roku, w oparciu o swoje badania i nowe technologie wprowadza na rynek produkty najwyższej jakości. Dbałość o praktyczne, wygodne i estetyczne opakowania dodatkowo sprawia, że produkty COMPO są cenione i poszukiwane przez koneserów i miłośników roślin.

 • Floragard Vertriebs-GmbH

  Floragard Vertriebs-GmbH

  Floragard to niemiecka firma założona w roku 1919. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości podłoży dla Amatorów-ogrodników oraz profesjonalnych producentów roślin. Floragard do produkcji podłoży używa torfów posiadających certyfikat RPP - odpowiedzialnej produkcji torfu.

 • Growth Technology Ltd.

  Growth Technology Ltd.

  Growth Technology Ltd. specjalizuje się w produkcji nawozów i podłoży dla ogrodnictwa. Firma ta jest obecna na rynkach międzynarodowych od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie producenta, innowacyjność i wysoka jakość gwarantują, że uprawa roślin staje się coraz łatwiejsza i bardziej skuteczna.

 • Grupa Inco S.A.

  Grupa Inco S.A.

  GRUPA INCO S.A. działa na polskim rynku od 1947 roku. GRUPA INCO S.A to znany producent chemii gospodarczej, nawozów ogrodniczych, opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka jest właścicielem wielu marek cieszących się dużym uznaniem i popularnością wśród polskich klientów, np.: Ludwik, Lucek, Flesz, Buwi, Florovit czy Azofoska. Asortyment wytwarzany przez spółkę GRUPA INCO S.A. doceniany jest zarówno na krajowym rynku, jak i za granicą.

 • Hollas Sp. z o.o.

  Hollas Sp. z o.o.

  Producentem podłoża jest firma HOLLAS Sp. z o.o. Działalność firmy obejmuje eksploatację torfowisk oaz produkcję wyrobów torfowych z przeznaczeniem na rynek krajowy jak i eksport. Pod względem eksploatowanej powierzchni i ilości wytwarzanych wyrobów torfowych firma HOLLAS jest jednym z największych producentów w Polsce.

 • Jiffy Group

  Jiffy Group

  Jiffy International AS, z siedzibą w Kristiansand w Norwegii jest wiodącym światowym dostawcą przyjaznych dla środowiska systemów rozmnażania i wzrostu roślin, systemów hydroponicznych, pojemników i substratów dla branży ogrodniczej. Wykorzystując zasoby odnawialne i materiały biologiczne, takie jak torf, włókna kokosowe, miazga i inne biomasy, Jiffy od wielu lat znajduje się w czołówce firm realizujących politykę zrównoważonego rozwoju.

 • Kozielski Sp. z o.o.

  Kozielski Sp. z o.o.

  Firma Kozielski Sp. z o.o. jest producentem nawozów, podłoży oraz środków ochrony roślin. Produkty są sprzedawane pod marką Zielony Dom.

 • Lamela Plastics Sp. z o.o.

  Lamela Plastics Sp. z o.o.

  Firma powstała w 1986 roku. Od tego czasu Lamela urosła do rangi dużego, znaczącego w branży tworzywowej przedsiębiorstwa. Głównym asortymentem firmy są pojemniki do uprawy roślin i przedmioty wyposażenia kuchennego.

 • LASLAND Sp. z o.o.

  LASLAND Sp. z o.o.

  Firma LASLAND Sp. z o.o., istnieje od 1989 roku. Firma produkuje w Polsce wysoko specjalistyczne podłoża ogrodnicze. Atutem firmy Lasland są zasoby torfu wysokiego o różnym stopniu rozkładu. Produkty wzbogacane są w makro- i mikroelementy w postaci wysokiej jakości nawozów.

 • PAWŁOWSCY

  PAWŁOWSCY

  Firma "Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych i Zabawkarstwo - Danuta Pawłowska" działa na rynku od 1986 roku. Oferuje szeroki asortyment plastikowych doniczek, podstawki pod doniczki, skrzynki balkonowe, płotki ogrodowe, doniczki ścienne, wiszące oraz tzw. osłonki muszelki, osłonki karo. Firma posiada zastrzeżone wzory swych wyrobów, nadane przez Urząd Patentowy RP. Powyższy asortyment produkuje w różnorodnych kolorach. Eksportuje swoje produkty do wielu krajów Europy.

 • Poppelmann

  Poppelmann

  Firma Poppelmann jest dużą międzynarodową firmą produkując przedmioty z tworzyw sztucznych. Ich produkty znajdują zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, motoryzacyjnym, spożywczym i ogrodnictwie. Produkty dla ogrodnictwa są wytwarzane pod marką Teku.

 • Prosperplast

  Prosperplast

  Firma Prosperplast została założona w 1993 roku w Buczkowicach. Jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

 • Seramis GmbH

  Seramis GmbH

  Firma Seramis GmbH jest obecna na rynku niemieckim od 1990 roku. W roku 2014 stała się spółką zależną Westland Horticulture Ltd. Marka Seramis jest jedną z najbardziej znanych marek w dziedzinie pielęgnacji roślin w Niemczech. Unikalne granulaty do uprawy roślin istnieją od początku produkcji w niezmienionej wysokiej jakości. Wraz z odżywką Seramis Vital i wskaźnikiem podlewania Seramis, granulat roślinny stanowi proste i wygodne rozwiązanie dla wszystkich miłośników roślin.

 • Substral
 • Westland Horticulture Ltd.

  Westland Horticulture Ltd.

  Firma Westland Horticulture została założona w roku 1990. Obecnie jest jedną z wiodących i najszybciej rozwijających się firm ogrodniczych w Wielkiej Brytanii. Westland posiada w swojej ofercie szeroki zakres produktów ogrodniczych, takich jak podłoża, nawozy, nasiona traw, środki owadobójcze, fungicydy, środki chwastobójcze.

 • Zielona Oaza

  Zielona Oaza

  Firma PPUH ZIELONA OAZA I, istnieje od 1998 roku. Firma jest producentem podłoży ogrodniczych. Podłoża do roślin w zależności od zastosowania są kompozycją torfu wysokiego, niskiego, piasku, mikro- i makroelementów. Wszystkie produkty zwierają niezbędne makroelementy oraz mikroelementy.